مجموعه پی اس دی

قوانین و مقررات :

۱ – فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2 – تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

3 – این وب‌سایت متعلق به گروه “مجموعه پی اس دی” می‌باشد . مجموعه پی اس دی دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول شرایط مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این شرایط را قبول کرده‌اید.

4 – کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به ” مجموعه پی اس دی ” بوده و  کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه مجموعه های خریداری شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد.

5 – خرید فایل از “مجموعه پی اس دی” به آدرس https://www.psdset.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده و چاپ در آن واحد تجاری می باشد.

6 – “مجموعه پی اس دی” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

7 – “مجموعه پی اس دی” هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .

8 – پس از خرید فایل از “مجموعه پی اس دی” به آدرس https://www.psdset.ir لینک دانلود در پنل کاربری کاربران دردسترس بوده و همچنین به ایمیل کاربران ارسال میگردد.

9 – مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از https://www.psdset.ir به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و … )، هیچگونه مسئولیتی متوجه “مجموعه پی اس دی” نمی باشد.

۱۰ – کاربران برای دانلود محصولات گرافیکی باید اشتراک تهیه کرده و طبق اشتراک خود نسبت به دانلود محصولات اقدام نمایند و دانلود محصولات به هر شکل دیگر منجر به پیگرد قانونی خواهد شد.

۱۱ – کاربرانی که اشتراک دارند در صورت عدم دانلود سهمیه روزانه خود به هر دلیلی ، سهمیه فوق باطل گشته و به روزهای آتی اضافه نمیگردد.


امور مشتریان و پشتیبانی : 5106029-0938

ارتباط با مدیریت : 6992742-0915